O projektu

Buďte tou nejlepší volbou

mezi školkami ve svém okolí

Otevřete dveře a zahalte celou školku do kouzla zdravého pohybu okořeněného zábavou. Ukažte dětem radost z pohybu hravou formou dětské jógy, fyzioterapie, tance či pohybových hrátek, kterým propadnete i vy sami. My vás to naučíme.

Zapojte se do celorepublikového projektu Školka v pohybu a získejte i vy certifikovanou značku pohybové školky. Celý projekt vychází z letitých zkušeností z 1.mateřské pohybové školky. Spojujeme pohyb s vzdělávací nabídkou dle RVP PV a to vše hravou zážitkovou formou pro malé neposedy.

Příběh

aneb, kde se školka vzala

Začalo to jednoduše, pohyb a děti jsou součástí našeho celého života. Před několika lety jsme otevřeli první pohybovou školku v ČR. Byli jsme součástí několika projektů, které se snaží pohyb dostat k dětem, ale stále nám něco chybělo… Proto jsme šli svou vlastní cestou a tohle jsou naše silné stránky.

Známe školkové prostředí, pracovali jsme ve školkách a víme, co potřebují děti i paní učitelky. Náš program je komplexní, nabízí široké spektrum pohybových aktivit a vám se otevírají dveře k tomu získat nekonečné množství inspirace. Naši lektoři jsou odborníci ve svém oboru a srdcaři, kteří vždy předávají maximum. Pojďte si vyzkoušet naše pohybové nápady s dětmi ve své školce.

Měníme pohled na to, jak se dá ve školkách hýbat. Dejte s námi věci do pohybu.

Naši partneři podporují všechny školky

které se chtějí s námi hýbat

Chcete se přidat k nám do projektu? Pošlete k nám na sérii školicích kurzů minimálně 2 pedagogy z vaší školky. Po absolvování všech daných oblastí získáte certifikovanou značku pohybové školky a my se za vámi přijedeme podívat a pomoci vám i v praxi s malými neposedy.

Přehrát video
Přehrát video

Garanti a lektoři projektu

Hana Volfová

Garant projektu

Odbornou garanci našeho programu převzala paní Hana Volfová, která disponuje potřebným vzděláním a téměř 20 letou praxí učitelky v mateřské škole. Je autorkou 12 publikací zaměřených na pohybové aktivity u dětí předškolního věku a stojí za ní nespočet zkušeností v oblasti rozvoje sportovních a pohybových dovedností učitelů, rodičů i dětí.

Ing. Lucie Ruterlová

Lektorka

Maminka celého našeho projekt. Člověk, který u nás dává všechny věci do pohybu, který za vším stojí a se kterým budete vše řešit. Miluje děti a celý život jsou právě oni její největší inspirací. Založila 1.mateřskou pohybovou školku v ČR, má zkušenosti jako pedagog ve školkách i základních školách. Může se pochlubit několika tituly z Mistrovství České republiky, kde sklízela úspěchy s dětmi, které trénovala. Má pedagogické vzdělání ze Západočeské univerzity v Plzni.

Markéta Šebestová

Lektorka

Markéta je sluníčko, které rozzáří každé místo, kam přijde a paní učitelkám dodá nekonečnou energii a motivaci. Má na starost celou sekci dětské jógy. Vystudovala Janáčkovu akademii múzických umění. Absolvovala pedagogickou stáž specializovanou na anatomii těla v tanci. Je instruktorem dětské jógy pod ČADJ. Využívá pohyb a tanec jako terapeutické činitele při práci s dětmi. Stále se vzdělává, posouvá a my jsme nesmírně vděční, že patří k nám.

Mgr. Petra Špottová, PhD.

Lektorka

Od roku 2006 pracuje jako odborná asistentka v Centru tělesné výchovy a sportu Fakulty pedagogické na Západočeské univerzitě v Plzni. Zaměřuje se na fyziologii člověka, zdravotní tělesnou výchovu, aplikované formy gymnastiky a didaktiku tělesné výchovy. Již 9 let působí jako předsedkyně Krajské soutěžní komise sportovní gymnastiky pro Plzeňský kraj. Spoluvytvářela metodiku hravého sportovního programu Gymnathlon pro předškolní děti a připravila zásobník průpravných cvičení pohybových dovedností v projektu Pohyb1P Nadace.

Obsah vzdělávacích kurzů

přesný obsah vzdělávacích kurzů Vám rádi zašleme na Váš email, neváhejte se na nás obrátit

Registrujte se už dnes

Vyberte si svůj termín a cenový plán, případně si jen předběžně zarezervujte svůj zájem a my se s Vámi spojíme a domluvíme se na podrobnostech.

Registrujte se už dnes

Vyberte si svůj termín a cenový plán, případně si jen předběžně zarezervujte svůj zájem a my se s Vámi spojíme a domluvíme se na podrobnostech.

Group 22
Group 22